Hakkımızda

Grisoft Bilişim Hizmetleri, kalite ve müşteri memnuniyetini esas alan üstün hizmet anlayışı ile, 2007 yılından bu yana Bilişim, İletişim ve Güvenlik sektörlerinde hizmet vermektedir. Firmamız, kurulduğu günden bu yana yenilikçi ve müşteri odaklı yaklaşımı ile sektörde güvenilir ve saygın bir yer edinmiştir.

Grisoft Bilişim Hizmetleri olarak hedefimiz, firmamızın müşteriler tarafından “Çok kaliteli hizmet verebilen, istikrarlı, güvenilir ve dürüst” bir kurumsal şirket olarak tanınmasıdır. Bu hedefi başardığımıza inanıyor, kuruluşumuzdan bugüne kadar kaliteyi hedefleyen firmalarla başarılı çalışmalar gerçekleştirdik. Bununla birlikte, kalite standartlarını korumanın, bu standartlara ulaşmak kadar zor olduğunun bilincindeyiz.

Temel ilkelerimiz arasında müşteri tatminini ve sürekliliğini sağlamak, mevcut teknolojiyle yüksek kaliteyi yakalamak, sosyal sorumlulukları ticari amaçlarımızın önünde görmek yer almaktadır. Kalite ilkelerimiz doğrultusunda sürekli büyüyerek pazar lideri konumumuzu sağlamlaştırma gayreti içerisindeyiz.

Firmamız, hali hazırda çeşitli markaların dağıtıcı ve yetkili teknik servisi olarak faaliyet göstermektedir. Ayrıca Fiber Optik Sonlandırma, Güvenlik Kamera Sistemleri, Yangın İhbar Sistemleri, Yapısal Kablolama, Seslendirme Sistemleri, Aydınlatma Sistemleri ve diğer Bilişim Sistemleri alanlarında da hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Sunduğumuz ürün ve hizmetlerle ve yönetim tarzımızda daima yenilikçi olarak Bilişim, İletişim ve Güvenlik sektörlerinde bir Türkiye şirketi haline gelmek.

Misyonumuz

Aynı hedefe birlikte yürüdüğümüz çalışanlarımız ve distribütörlerimizden aldığımız güç ile pazar ihtiyaç ve beklentilerini anlamak, uygun çözümleri sunarak iş ortaklarımızın verimliliğini ve memnuniyetini sağlamak. İnsan, pazar payı ve teknolojide sürekli iyileştirmeyi garanti edecek düzeyde kaynak yaratmak.

Kalite Politikamız

Grisoft Bilişim Hizmetleri olarak kalite ve müşteri memnuniyetini esas alan üstün hizmet anlayışı ile Bilişim, İletişim ve Güvenlik sektörlerinde hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini, kaliteli hizmeti ve karşılıklı güveni esas alan firmamız, hem kendi bünyesinde hem de hizmet verdiği kurumlarda son teknolojiyi kullanmaya büyük önem vermektedir.