47 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

08 Core Single Mod 9/125 Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo (1 metre)-8CORE-SM

 124,00
Fiber optik kablo, veri iletimi için kullanılan bir iletişim kablosudur. İletişim ve ağ teknolojilerinde kullanılan bu kablo, ince cam veya

12 Core Single Mod 9/125 Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo (1 metre)

 130,00
12 Core Single Mod 9/125 Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo (1 metre) Fiber optik kablo, veri iletimi için kullanılan bir

5 Metre CAT6 Internet Kablosu- CAT6 PATCH CORD

 175,00
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ ü  CAT 6 PATCH KABLO  2 METRE ü  MARKA                       :GOODLİNK ü  METRAJ                     : 5 METRE

Cat6 Keystone Jack 180 Derece

 145,00
Teknik Özellileri Kablolama Şekli T568A & T568B Yeniden Kullanılabilme 200kez Kontaklar 50Mikron Altın Kaplama 50U Keystone Jack Gövdesi ABS High-Impact

Cata CT-6000 FİBER OPTİK KABLO (1 CORE)

 110,00
Kablo, Single Mode (SM) G657A2 standardına uygun olarak üretilmiştir. Single Mode kablo, yalnızca tek bir ışık yolunu kullanarak uzun mesafeli

Çinko Alaşım Yüksek Performanslı SFP-GE-LX20-SM1490-BIDI, 1,25G

 697,00
1.25G SFP MODULE DUAL FIBER SM 1310NM LC 20 KM   Gigabit tek modlu tek fiber, 1.25G tek kanal. Bulut

Dahua – DH-PFS3226-24ET-240 Poe Switch

 2.275,00
24-Port Gigabit Desktop Switch   > Akıllı PoE > PD Alive (PoE Watchdog) > Uzun Mesafe PoE İletimi > Sorunsuz

Dahua DH-PFS3010-8GT-96 8 Port 2xRj45 96w Gigabit Yönetilemez Poe Switch

 3.019,00
DAHUA DH-PFS3010-8GT-96 8 Port 2xRj45 96w Gigabit Yönetilemez Poe Switch Akıllı PoE 8 pimli atama PoE güç kaynağı Uzun mesafe

Dahua PFS3006-4ET-36 4 Port Poe Switch

 969,00
Dahua PFS3006-4ET-60 4 Port Yönetilemez Poe Switch Aşağıdaki parametreler ve veri sayfaları yalnızca V2.0’a (sürüm 2.0) uygulanabilir. Katman iki ticari

Dahua PFS3006-4ET-60 4 Port Yönetilemez Poe Switch

 2.000,00
Dahua PFS3006-4ET-60 4 Port Yönetilemez Poe Switch Aşağıdaki parametreler ve veri sayfaları yalnızca V2.0’a (sürüm 2.0) uygulanabilir. Katman iki ticari